Witamy w nowym roku szkolnym!

Rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolnych przygód. W naszym gronie jest wielu nowych przedszkolaków: Lilka, Zosia, Sonia, Marysia, Natalka, Zosia, Antek i Damian. Witamy was bardzo serdecznie. Cieszymy się ogromnie ze spotkań z Wami, ale i z tymi, którzy przedszkole znają jak własną kieszeń i czują się tu naprawdę wspaniale.
Jesteśmy pełni nadziei, planów, pomysłów…
Ten rok będzie czasem odkryć, zdobywania wiedzy i doświadczeń, zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi na nie, podejmowania wyzwań.
To będzie dobry rok!
Powodzenia!

We wrześniu przedszkolaki poznały:
- Olka i Adę – bohaterów naszych nowych książeczek,
- zasady bezpiecznej zabawy,
- zasady regulujące współpracę w grupie,
- zasady prawidłowego zachowania się na przejściu dla pieszych,
- oznaki jesieni,
- grzyby jadalne i trujące.
W październiku porozmawiamy o tym jak idzie jesień przez ogrody i sady, jak idzie przez las i jak zwierzęta robią zapasy, jak idzie z deszczem a czasem z babim latem, a także o wypieku chleba i jak z mleka robi się masło.

Miło nam też poinformować, że nasze przedszkole otrzymało oczyszczacz powietrza od Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.